62 YAŞINDA OKUL BİRİNCİSİ OLDU

0
197

KARACASU MYO MEZUNLARINI UĞURLADI

ADÜ Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu 2015-2016 eğitim öğretim dönemi mezuniyet töreni Hafız Mustafa Kavurmacı ve Refikası Hatice Hanım Ortaokulu konferans salonunda yapıldı.
Karacasu protokolünün yanı sıra Adnan Menderes Üniversitesine bağlı çeşitli yüksekokulların idarecilerinin katıldığı tören saygı duruşunun yapılması ve İstiklal Marşının okunmasını ardından yapılan konuşmalarla devam etti.
Konuşmaların ardından okul başarısı sırasında dereceye girenlere plaketleri protokol üyeleri tarafından verilirken teknik programlarda derece girenlerin Mimari Restorasyon Bölümünden sosyal programlarda dereceye girenlerin ise Turizm Otel İşletmeciliği öğrencilerinden oluşması dikkat çekti.
62 YAŞINDA OKUL BİRİNCİSİ OLDU
Mimari Dekoratif Sanatlar Bölüm birincisi olan 62 yaşındaki Hüseyin Kunak diplomasını doktor olan kızı Duygu Kunak Mert’in elinden aldı. Törende ayrıca okula 500 adet fidan bağışlayan Çamköy Muhtarı Hüseyin Şimşek’e ve Karacasu esnaflarından Müjdat Tapan’a teşekkür plaketi verildi. Bütün bölümlerde dereceye girenlere ve tüm öğrencilere diplomalarının verilmesinin ardından kep atma törenine geçildi. Karacasu MYO’da ilk kez düzenlenen bayrak ve flama devir teslim töreni büyük alkış alırken mezun olan okul temsilcisi Mesut Demirbilek ay yıldızlı bayrağı okul öğrencilerinden Ahmet Taşpınar’a teslim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz