AYDIN POLİSİ OKUL AİLE BİRLİKLERİNİ BİLGİLENDİRDİ

0
162

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği görevlileri, okul aile birliklerine yönelik eğitim seminerleri sürüyor.
Efeler Ticaret Odası İlköğretim Okulu Salonun da düzenlenen eğitim seminerinde, bir sunum gerçekleştiren TDP Polis Memuru Murat Gürsoy, polislik mesleği, trafik kuralları, dolandırıcılık, hırsızlık ve asayiş konularında bilgi verdi.
Gürsoy, açıklamasın da 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı süresince tüm okullarda öğrenci ve okul yöneticileri ile okul aile birliklerine yönelik bilgilendirme ve eğitim seminerlerini program dahilinde sürdürdüklerini belirtti. Efeler ilçesi 3. Bölge Okul Aile Birlikleri temsilcilerin katıldığı toplantıda katılımcılardan gelen sorulara da yanıt veren Gürsoy, bilgilendirmede ki amaç; emniyet, okul yöneticileri ve aile birliklerin işbirliğinde çocukların huzurlu bir okul ortamında eğitimlerini sürdürmeleri sağlamak olduğunu ifade etti.
Düzenlene seminere Efeler 3. Bölge Okul Aile Birliği grubunda yer alan Cumhuriyet ilkokulu, 75.Yıl Vali Muharrem Göktay İlkokulu, Ekrem Çiftçi İlkokulu, Dr. Fevzi Mürvet İlkokulu, İstiklal, Halide Hatun İlkokulu, Özel Özay Aydın Koleji, Mustafa Kiriş Ortaokulu,, Gazipaşa İlkokulu, Mimarsinan Anaokulu, Kızılcaköy, Işıklı İlkokulu,, Kardeşköy İlkokulu, Kuyulu İlkokulu, Kuyulu Ortaokulu ve Ticaret Odası İlkokulu okul aile birliğinden temsilciler katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz