BU DOKTOR FARKLI

0
270

DAHİLİYE UZMANI NİFLİOĞLU, HARİCİ SIKINTILARI DA ÇÖZMEK İÇİN SEFERBER OLDU

Aydın Çine’de dahiliye uzmanlığı yapan Dr. Özgür Niflioğlu’nun sosyal medya aracılığı ile sadece hastaların dahiliye dertleri ile değil yaşadığı yerdeki insanların harici dertlerine de çözüm bulmaya başladı. Dr. Özgür Niflioğlu’nun gerçekleştirdiği kampanya köy çocuklarının yüzünü güldürdü. Kampanya aracılığı ile gelen oyuncak ve kırtasiye malzemelerinin dağıtıldığı ilk yer Çine Akçaova Dörtköyler anaokulu oldu. Hediyeleri teslim edilen öğrenciler müthiş bir mutluluk yaşadı.
“SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN DESTEK YAĞDI”
Görev yaptığı Çine’nin dağ köylerindeki anaokullarında yeterli oyuncak ve kırtasiye malzemesi olmadığını öğrenen Dr. Niflioğlu, kaymakamlıktan izin alarak ihtiyaç sahibi olan anaokullarını Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle tespit etti. Sosyal medya üzerinden anaokulları için oyuncak, boya ve kırtasiye malzemesi çağrısı yapan Dr. Niflioğlu’na Türkiye’nin dört bir yanından oyuncak ve kırtasiye malzemesi desteği yağdı. Gelen yardımları arkadaşları ile beraber ihtiyaçlara göre ayıran Dr. Niflioğlu oyuncakları ve kırtasiye malzemelerini dağ köylerindeki anaokullarına teslim etmeye başladı.
“SOBA İHTİYACI OLAN OKULLAR VAR”
Dr. Özgür Niflioğlu gerçekleştirdiği kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada “Biz hekimler yaşadığımız topluma karşı sorumluyuz. Köy anaokullarında okuyan küçük kardeşlerimiz yarının Cumhurbaşkanları, Doktorları, Öğretmenleri ve Sanatçıları olacak. Onların anaokullarında aldıkları eğitim hem kendilerinin hem de ülkemizin geleceğini şekillendirecek. Bu düşünceden hareketle böyle bir projeye imza attık ve sosyal medya aracılığı ile Türkiye’nin dört bir yanından inanılmaz derecede destek aldık. Köy anaokullarına gelen destekleri dağıtırken bazı anasınıflarında başta soba olmak üzere pek çok ihtiyacın daha bulunduğunu tespit ettik. Bu konudaki eksikliklerin tamamlanması ve minik kalplerin üşümemesi adına hayırsever vatandaşlarımızı desteğe davet ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz