KARPUZLU’DA YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILDI

0
216

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI ÖZBAY, BAŞKAN OZAN’DAN YARDIM İSTEDİ

Suriye’de ağır bombardıman altında olan Bayırbucak Türkmenleri için Karpuzlu’da da yardım kampanyası başlatıldı. Yardım Kampanyası başlatan Ak Parti Karpuzlu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tayfun Özbay,yardım kampanyası için Belediye Başkanı Tuğrul Ozan’ı makamında ziyaret ederek destek istedi. Başkan Ozan da AK partili gençler tarafından başlatılan yardım kampanyasına destek verdi.
İçinde bulunduğumuz kış şartlarında Suriye’deki Bayırbucak Türkmenlerinin daha çok yardıma ihtiyaçları olduğunu belirten Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan, “Milletçe el birliği ile Suriye’deki Türkmen kardeşlerimize bu zor günlerinde destek olmalıyız. Kampanyayı düzenleyen gençlerimize de tebrik ediyorum. Gerek şahsım gerekse belediye başkanı olarak kampanyaya her türlü desteği veriyoruz. Burada amaç birlik beraberliğimizi en iyi şekilde göstermek” dedi.
Başkan Tuğrul Ozan’a desteklerinden dolayı teşekkür eden AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tayfun Özbay, toplanan yardımların en kısa sürede Bayırbucak Türkmenleri’ne ulaştırılacağını belirterek herkesi yardım etmeye çağırdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz