VİCDANSIZLIĞIN BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ, ÇOCUK PARKINI ATEŞE VERİP YAKTILAR

0
165

Aydın Efeler ilçesinde meydana gelen bir yangın olayı vicdansızlığın göstergesi oldu. Güzelhisar Mahallesi’ndeki bir çocuk parka henüz kimliği tespit edilemeyen kişi ya da kişilerce kundaklandı. Plastik malzemelerden oluşan çocuk parkı kısa sürede tamamen yanarak kullanılamaz hale gelirken Büyükşehir İtfaiye ekipleri yangını söndürdü. Yangının yanıcı madde ile parkın kundaklanarak yakılması sonucu meydana geldiği belirlendi.
Olay akşam saatlerinde meydana geldi. Kuş Cenneti Parkı olarak da bilinen çocuk parkının yandığını görenler durumu itfaiye ekiplerine bildirerek yardım istedi. Kısa sürede olay yerine giden itfaiye ekipleri cayır cayır yanan çocuk parkını köpüklü su sıkarak söndürmeye çalıştı. Yangın sonucu çocuk parkı tamamen yandığı için kullanılamaz hale gelirken kundaklama sonucu çıktığı belirlenen yangınla ilgili soruşturma başlatılırken, polis ekipleri eşkalleri belirlenen 3 kişi hakkında arama çalışması başlattı.
Duruma tepki gösteren çevre sakinleri olayın bir yangın değil adeta vicdansızlık olduğunu belirterek parkı yakanların cezalandırılmasını istediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz